تبلیغات
نخونده ردنشی!!! - حمایت ژاوی از رئیس جدید باشگاه بارسلونا
 

رضاعزیزی:امیدوارم لحظات خوبی در نخونده ردنشی داشته باشید

حمایت ژاوی از رئیس جدید باشگاه بارسلونا
نویسنده : رضا عزیزی تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392 کلمات کلیدی : ژاوی , رئیس باشگاه بارسلونا ,
نظرات ()
از حضور درترکیب بارسا لذت می برم. اخیرا قراردادم را تمدید کردم و تلاش می کنم که در اوج باشم. نه به قطر خواهم رفت و نه به نیویورک

ژاوی ارناندس مغز متفکر بارسلونا در جریان بازی روز یکشنبه تیمش مقابل مالاگا برای هفتصدمین بار پیراهن تیم کاتالان را برتن کرد و به همین مناسبت مراسم بزرگداشتی نیز برای قدردانی از او در نوکمپ برگزار شد.

بارسا نیوز

او در پایان بازی تیمش، با خبرنگاران به گفتگو پرداخت.او درباره این روز خاص گفت:« روز کاملی بود. به خاطر مراسم هفتصدمین بازی ام با پیراهن بارسا و به خاطر برد در بازی با مالاگا . این روزها تیم خیلی خوبی داریم و از بازیهایمان لذت می بریم و در زمین احساس راحتی می کنیم. بارسا با شور و شوق و انگیزه زیادی بازی کرد و به هر سه امتیاز این بازی رسیدیم.ما می بایست به خاطر اوضاعمان در جدول دراین بازی به پیروزی می رسیدیم. بارسای خوبی را شاهد بودیم.»

چابی در مورد حال و روز فردی اش هم گفت:« حس می کنم که بازیکن مهمی برای تیم هستم. هماهنگی خوبی با سرمربی تیم و هم تیمی هایم دارم و از نظر فیزیکی هم شرایطم خوب است. نهایت تلاشم را به کار می گیرم تا این روند ادامه یابد.ما هفته ای غیرطبیعی را پشت سرگذاشتیم.باید به تصمیم رئیس باشگاه، ساندرو روسل احترام بگذاریم.این تصمیم ساده ای برای او نبود. از تمام کارهایی که در رختکن بارسا انجام داد از او متشکریم و حالا از بارتومئو حمایت می کنیم. همه ما سوار بر یک کشتی هستیم. بارتو شخصیتی نزدیک و صمیمی دارد و همه مان یک هدف را دنبال می کنیم. جدایی روسل از بارسا عملا هیچ تاثیری روی عملکرد تیم نداشته . حالا ما تمرکزمان را روی بازی کردن قرار داده ایم. رئیس جدیدی در باشگاه روی کار آمده و فقط باید از روسل به خاطر تمام کارهایی که انجام داده تشکر کرد.»

مغز متفکر بارسا در مورد هم تیمی هایش و تبریک آنها گفت:« لئو دوست بزرگ من است. بوسکتس، اینیستا و پویول هم همین طور. این هارمونی و هماهنگی ای که در تیممان داریم، مرا مملو از غرور می کند و این مهمترین چیز است.»

او در ادامه راجع به اینکه تمام این اتفاقات در موردقرارداد نیمار بوده وتاثیر احتمالی این ماجرا بررروی او ادامه داد:« ما تلاش می کنیم تا به نیمار کمک کنیم. این شرایط جدیدی است که آمار و ارقام یک قرارداد که سری و رمزآلود است فاش می شود واین برای ما چندان راحت نیست. ما به نیمار کمک خواهیم کرد تا این ماجرا روی او تاثیرنگذارد.»

بخش پایانی صحبت های چابی در مورد آینده اش و گمانه زنی ها راجع به احتمال انتقال او به فوتبال قطر یا آمریکا بود. او در این باره گفت:« از حضور درترکیب بارسا لذت می برم. اخیرا قراردادم را تمدید کردم و تلاش می کنم که در اوج باشم. نه به قطر خواهم رفت و نه به نیویورک. آرزویم این است که تا پایان قراردادم در بارسا بمانم.


»
مرتبط با : اخبار فوتبال و مخصوصا "بارسلونا"
برچسب ها : ژاوی-رئیس باشگاه بارسلونا-.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 

 
آخرین عناوین مطالب
فیسبوک رضا عزیزی:www.facebook.com/reza.azizi.5099