تبلیغات
نخونده ردنشی!!! - بازیکنان بارسا این روزها درگیر تولد و شادی
 

رضاعزیزی:امیدوارم لحظات خوبی در نخونده ردنشی داشته باشید

بازیکنان بارسا این روزها درگیر تولد و شادی
نویسنده : رضا عزیزی تاریخ : سه شنبه 8 بهمن 1392
نظرات ()
روز شنبه 25 ژانویه ژاوی ارناندس تولد 34 سالگی اش را جشن گرفت اما این تنها تولد خانواده بزرگ بارسلونا در دهه پایانی ژانویه نبود

در روزهایی که آبی اناری ها بابحران مدیریتی دست و پنجه نرم می کنند وبا استعفای ساندرو روسل این باشگاه دوره جدیدی را زیر نظر جوزپ ماریا بارتومئو تجربه می کند،لیونل مسی درفکر تدارک یک جشن تولد برای مادرش سلیا بود.

بارسا نیوز

ستاره ارژآنتینی بابرتن کردن لباسی رسمی، یک پیراهن سفید و یک کراوات باریک همراه با اعضای خانواده اش شام پنجنشبه را درکنار هم و برای جشن گرفتن تولد مادرشان صرف کردند.
 بعد از آن هم مسی تصاویری از این جشن تولد را در صفحه اش در شبکه های اجتماعی قرارداد : یکی تصویر او درکنار مادرش بود و دیگری درکنار یکی از براردرزاده هایش.

او زیر این عکسها نوشت:« تولدت مبارک مامان! درجشن تولد مادرم درکنار برادرزاده ام.» آنها دراین مراسم چهارصدمین بازی مسی برای بارسلونا که در روز قبل ازاین جشن مقابل ختافه رقم خورده بود را نیز جشن گرفتند. 


   پسرپیکه یک ساله شد
 

پنجشنبه شب جشن تولد دیگری نیز به راه بود وتعدادی از بازیکنان بارسا دراین جشن حضور داشتند. جشن تولد میلان،پسر پیکه که بازیکنان بارسا دراین جشن تولد اخبار مرتبط با استفعای روسل را دقیقه به دقیقه دنبال می کردند. روز جمعه همسر پیکه در صفحه اش در توئیتر نوشت:« واقعا حالا یک سال گذشته؟» و با قراردادن تصویری از منظره ای برفی وکنار یک آدم برفی که رویش نوشته شده بود:«میلان تولدت مبارک!» تولد پسرش را تبریک گفت.

جالب اینجا بود که روز شنبه نیز فرزند کارلس پویول متولد شد تا جمع ژانویه ای های بارسا جمع شود.


»
مرتبط با : اخبار فوتبال و مخصوصا "بارسلونا".:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 

 
آخرین عناوین مطالب
فیسبوک رضا عزیزی:www.facebook.com/reza.azizi.5099