تبلیغات
نخونده ردنشی!!! - طولانی ترین ها
 

رضاعزیزی:امیدوارم لحظات خوبی در نخونده ردنشی داشته باشید

طولانی ترین ها
نویسنده : رضا عزیزی تاریخ : دوشنبه 9 دی 1392 کلمات کلیدی : دانستنی , ترین ها , طولانی ترین ها ,
نظرات ()

طولانی ترین ها

رکوردهای همیشه و برای خیلی از افراد مورد توجه هستند.برای ثبت این رکوردها عمدتا انسان تلاش زیادی میکند تا نامش در کتاب مربوط به رکودها مشهور به گینس درج شود اما شاید برای بسیاری این نکته جالبتر باشد که این رکوردها بصورت طبیعی رخ نماید.

طولانی ترین ها عنوانی است که برای 8 اتفاق طبیعی وغیر طبیعی رخ داده در زندگی انسانها انتخاب کرده ایم تا با خواندن کوتاهترین مطالب به آنها دست پیدا کنید.لطفا به ادامه مطلب برویدرکوردهای همیشه و برای خیلی از افراد مورد توجه هستند.برای ثبت این رکوردها عمدتا انسان تلاش زیادی میکند تا نامش در کتاب مربوط به رکودها مشهور به گینس درج شود اما شاید برای بسیاری این نکته جالبتر باشد که این رکوردها بصورت طبیعی رخ نماید.

طولانی ترین ها عنوانی است که برای 8 اتفاق طبیعی وغیر طبیعی رخ داده در زندگی انسانها انتخاب کرده ایم تا با خواندن کوتاهترین مطالب به آنها دست پیدا کنید.طولانی‌ترین زندگی مشترك (85 سال)


«هربرت و زلمیرا فیشر» اهل كارولینای شمالی در تاریخ 13 ماه می‌ سال 2009، 85 سال زندگی مشترك را با خوبی و خوشی پشت سر نهادند. زلمیرا در حال حاضر 101 ساله وهربرت 104 ساله هستند. این زوج خوشبخت 50 سال است كه در خانه‌ای واقع در «براونزویل» در «نیوبرن» آمریكا زندگی می‌كنند.طولانی‌ترین شغل(77 سال)


طبق ركوردهای گینس، «آنجلو كاماراتا» بیشترین زمان را به عنوان گارسون كافی‌شاپ مشغول به كار بوده است. او این كار را از شاگردی شروع كرد و سپس خود صاحب یك كافی‌شاپ شد. او اكنون در همان كافی‌شاپ به پسران خود كمك می‌كند. او در سال 1971 كافی‌شاپ را به پسرانش فروخت و تصمیم گرفت بازنشسته شود، ولی بیكاری به مزاج او سازگار نبود و دوباره كار را شروع كرد.


»
مرتبط با : مطالب ودانستنی های مفید و علمی
برچسب ها : دانستنی-ترین ها-طولانی ترین ها-.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 

 
آخرین عناوین مطالب
فیسبوک رضا عزیزی:www.facebook.com/reza.azizi.5099