تبلیغات
نخونده ردنشی!!! - مارتینو: نمی‌توانیم روی مسی ریسک کنیم
 

رضاعزیزی:امیدوارم لحظات خوبی در نخونده ردنشی داشته باشید

مارتینو: نمی‌توانیم روی مسی ریسک کنیم
نویسنده : رضا عزیزی تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1392 کلمات کلیدی : مارتینو , مسی , سوپرکاپ ,
نظرات ()
سرمربی بارسلونا پس از توقف تیمش مقابل اتلتیکو مادرید در دور رفت دیدار سوپرجام اسپانیا و تعویض مسی معتقد است نمی‌تواند روی ستاره تیمش ریسک کند.


جراردو مارتینو از مصدومیت مسی ابراز نگرانی کرد و اعلام کرد دلیلی ندارد روی سوپراستار تیم ریسک شود. مهاجم بارسلونا شب گذشته در جریان تساوی یک بر یک تیمش مقابل اتلتیکو مادرید در دور رفت سوپرجام اسپانیا به دلیل مصدومیت بین دو نیمه تعویض شد.

مسی در 45 دقیقه اول بازی نتوانست کاری از پیش ببرد و مارتینو در این باره اظهار داشت: ضربه‌ای به مسی وارد شد و از ناحیه همسترینگ مصدوم شده است؛ بنابراین باید آزمایش‌هایی روی او انجام دهیم تا مشخص شود مشکل وی چه‌قدر جدی است. دلیلی ندارد وقتی نمی‌تواند به راحتی در زمین بدود از او استفاده کنیم.

وی ادامه داد: کار برای لیونل مسی و سایر هافبک‌های هجومی تیم سخت بود زیرا رسیدن به توپ برایشان مشکل شده بود. پیدا کردن فضای کافی به مسئله دشواری تبدیل شده بود زیرا هر دو تیم خوب دفاع می‌کردند و اتلتیکو دفاع منسجمی داشت.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: رسیدن به جلوی دروازه حریف مثل بازی‌های دیگر آسان نبود، بنابراین تصمیم گرفتیم از توپ‌های بلند برای کاهش قدرت دفاعی اتلتیکو استفاده کنیم. اگر از توپ‌های کوتاه استفاده می‌کردیم، خنثی کردن حملات ما برای آنها آسان‌تر می‌شد اما با توپ‌های بلند کمی آسان‌تر توانستیم کار کنیم. شاید به همین دلیل بود که بیشتر از معمول از توپ‌های بلند استفاده کردیم.

مارتینو از اظهار نظر در خصوص تمایل بارسلونا به جذب ایکر کاسیاس خودداری کرد و افزود: اگر کاسیاس بهترین دروازه‌بان جهان نباشد، دومین دروازه‌بان برتر دنیا است. این عقیده من درباره او است اما این مسئله ارتباطی به انتقال وی ندارد. من کسی نیستم که بخواهم درباره شایعات صحبت کنم.


»
مرتبط با : اخبار فوتبال و مخصوصا "بارسلونا"
برچسب ها : مارتینو-مسی-سوپرکاپ-.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.

 

 

 
آخرین عناوین مطالب
فیسبوک رضا عزیزی:www.facebook.com/reza.azizi.5099